משקפי שמש מקוטבים לבייסבול

Baseball.co.il  image
למה משקפי ספורט מקוטבים ( Kaenon Polarized) של קיינון טובים כל כך לבייסבול, סקי,גולף,אופניים,ריצה, שייט, גלישה,פדלבורד ובכלל לכל ספורט אתגרי?

בנהיגה, אן בצשחק בייסבול בהק רב מוחזר מלוח המחוונים, מכסה המנוע, הכביש, השלג, החול, בנייני זכוכית וכו'. פעולת הקיטוב מנטרלת את רוב הבהק הזה לנוחות רבה יותר. על המים או על השלג, הבהק המוחזר מהווה חלק משמעותי מהבהק הגלוי, ועדשות מקטבות ינטרלו אחוז ניכר מבהק מוחזר זה. התרשימים בהמשך מדגימים את פעולתם של מסננים מקטבים.

Kaenon’s SR-91® Polarized lenses עדשות מקוטבות חוסמות מעל 99.9% של האור המסנוור מפני שהן באופן מיוחד מתוכננות עם הרכיב של הקוטביות שהוא פטנט רשום של Kaenon הוא באופן שלא יאומן, דק מאד, 30 מיקרון, ובאופן מושלם הוא מוטמע בתוך העדשות של משקפי ספורט ושמש כך שאין אפשרות שהוא יישחק או יישרט, מן העדשה, שאליה הוא מחובר.

התוצאה היא: העדשות של משקפי בייסבול שלKaenon Polarized SR-91 , שהן משקפי ספורט מקוטבות, החוסמות באופן מעשי את כל האור המסנוור והמזיק, ויוצרות ראות חדה ברורה, עם תפיסת עומק מרחבית מדוייקת ביותר, וייצוג אמיתי ביותר לכל גווני הקשת. ובנוסף הן מצטיינות באופן ייחודי במשקל קל, ועמידות בפני פגיעה ושחיקה.

הדור הבא של טכנולוגיית משקפי ספורט ושמש מקוטבות. מהונדס מחדש, באופן היסודי ביותר.שלך.

קנו עכשיו
  • רחוב אבן גבירול 165, תל אביב, ישראל
  • *פינת נורדאו

חנות היבואן יבוא ושיווק בלעדי שעות: א-ה 9:00-18:00 שישי 9:00-15:00 *ביקור בחנות היבואן בתאום מראש - 03-3301633