KAENON יצרנית מובילה של משקפי שמש מקטבים, מציגה בגאווה את החידוש האחרון בטכנולוגיית עדשות מקוטבות עם ה- SR-91ULTRA™ החדשות שלה- עדשה חדה, קלה וחזקה יותר שעושה הרבה מעבר להעצמת צבע וניגודיות, ומספקת הפרדת צבע ברמה שלא נראתה כדי שתחווה יותר עומק ופרטים של העולם מסביבך. עדשת SR-91ULTRA™ מספקת חוויה ויזואלית שעוצבה לעזור לך לראות יותר מהמגוון הרחב של צבע שמציג עולם הטבע. עדשת SR-91ULTRA™ היא עליית מדרגה משמעותית בעולם משקפי השמש המקטבות.


כחלוצה בפיתוח סטנדרטים חדשים בתעשיית המשקפיים, טכנולוגיית העדשות SR-91ULTRA™ של Kaenon פורצת דרך בתחום העדשות לביצועים גבוהים עם טכנולוגיית עדשות מסחרית חדשה וייחודית- תוצר של מחקר ארוך של החוויה הוויזואלית בים וביבשה. ממחקר זה התפתחה עדשת עילית  שמעצימה עומק וחדות באמצעות סינון של אור צהוב בעייתי מספקטרום הצבע.


לצד זיהוי צבע שאין כדוגמתו, עוד יתרונות של טכנולוגיית העדשות SR-91ULTRA™ כוללים:

  • ציפוי מקטב שמנטרל 99% מהבהק
  • חומרי עדשה  המשתווים בשקיפותם לזכוכית מינרלית מעולה
  • הגדלת הניגודיות המאפשרת למשתמש לראות עצמים באופן ברור יותר
  • עמידות בפני פגיעות והגנה אולטימטיבית למשתמש באורח חיים פעיל
  • ציפוי דוחה שמן ולחות קדמי ואחורי
  • ציפוי אחורי מונע השתקפות
  • חסימה של עד 90% מאור ה- HEV הכחול הידוע כמאמץ את עיניים ופוגע בשרירים
  • חוסם 100%  מקרני הUVA, UVB, UVC ואור אולטרה-סגול עד 400  ננומטר הידוע כמזיק לעין

 

SR-91®

אבן הפינה של Kaenon Polarized היא ללא ספק טכנולוגית העדשות המהפכנית.

משקפי שמש רגילים אמנם מפחיתים בהירות, אך הם לא חוסמים בהק. הבהק הינו אור מוחזר מרוכז המגיע משמשות של מכוניות, מים, שלג, חול, כבישים או כל משטח אחר, והוא מסנוור ומכאיב. גם בימים אביכים ומעוננים הבהק ישנו. הבהק המוחזר ממשטחים כגון כביש חלק או מים רגועים בדרך כלל מקוטב במאוזן. עדשות מקוטבות חוסמות את האור המקוטב במאוזן עם מקטבים מאונכים בתוך העדשות. עדשות מקוטבות נותנות ראיה דינאמית, בהירות גבוהה יותר, עומק שדה רב יותר וצבעים חיוניים יותר.

החומר המהפכני של SR-91® יש לו חוזק מדהים יחסית למשקלו, המאפשר עמידות לפגיעות חיצון ובו זמנית המשקפיים קלות במשקל באופן יוצא דופן, ובעלות יכולת עמידות לאורך זמן רב.  ובנוסף, SR-91 מוטבעת בה האפשרות לחווית ראיייה צלולה וברורה ללא עיוות, שבדרך כלל קורה בעדשות שאינן ניחנות בתכונות הייחודיות שלה.  משקפי שמש עם עדשות SR-91 מאופיינות בצלילות ובהירות בחווית הראייה העילאית שלהן לעומת עדשות של פוליקרבונט – ובנוסף, SR-91 מוטבעת בה עמידות יותר גבוהה לשריטות,  SR-91 מאופיינת בבהירות וצלילות אופטית הדומה למשקפים עם עדשות זכוכית – ועם זאת, היא מאופיינת בנוחות משמעותית ובתועלת בטיחותית מפני שהיא מאד קלה במשקל, ובעלת עמידות לפגיעות חיצון.

משקפי שמש עם עדשות מקוטבות הומצאו מחדש  והפכו למושלמות עם יצירת SR-91®

הזכוכית לא היתה חזקה מספיק. פוליקרבונט לא היה ברור וצלול לראות דרכו. שני החומרים לא הצליחו לספק רמות כהות (העברת אור ) מגוונות לצרכים שונים. אז כאן אנו החלטנו לפתח את משהו ייחודי משלנו שונה לגמרי, עדשות מקוטבות למשקפי שמש חדשות. משהו עם איכות אופטית מעל כולם. ועדיין מן הזכוכית הטובה ביותר, ועדיין קל ביותר במשקל, חזק ועמיד כמו פוליקרבונט, הכל רק מן החומרים באיכות הטובה ביותר. אין פשרות, אין קיצורי דרך.

ובאמת, רק SR-91 של Kaenon יש לה את התכונות שהן מתעלות מעל כולן בכל המאפיינים: צלילות ובהירות בחווית הראייה, עמידות לפגיעות חיצון, הפחתת אור מסנוור, ועמידות לאורך זמן רב.... והכל במשקפיים עם עדשות קלות ביותר.


חדות החווית הראייה – כלהב חד

רק עדשות זכוכית יכולות להתחרות עם התכונות של משקפי שמש SR-91® של Kaenon.

אך כאן הדימיון ביניהן נעצר, התכונות של SR-91 הן משקל קל ביותר ועמידות לפגיעות חיצון.

משקל קל ביותר ועדשות דקות

משקפי השמש SR-91® יש להן חוזק גבוה ביחס למשקלן. וזה בפועל מתבטא בנוחות כאשר הן בשימוש בפרקי זמן ממושכים.

עמידות לשריטות מעל כולן

בעוד שום דבר אינו "עמיד לשריטות", SR-91® עשוי מחומר עמיד במיוחד, המאופיין בעמידות עליונה לשריטות שניתן להשוות לעדשות הפוליקרבונט.

אינן מעבירות את האור המסנוור

משקפי השמש של האקסקלוסיביות Kaenon הן מכילות פטנט רשום על העדשות המקוטבות, הן מפחיתות את האור המסנוור עד ל99.9% ובו זמנית הן מוטבעות אל תוך העדשה. כסרט דק בעובי של 30 מיקרון בלבד, המוטבע על העדשה, מהונדס כך שהוא יאחז עם החומר של העדשה SR-91® ויוטבע בה.

עמידות לפגיעות חיצון

משקפי השמש SR-91® נוצרו כאשר אחד מן הביצועים הנדרשים מלכתחילה היה: משקל קל במיוחד, ועמידות ופגיעות חיצון. SR-91 עלו מעל המדד: ANSI Z.87.1 לעמידות גבוהה. אלו המשקפיים עם העדשות האופטימאלית בעמידות לפגיעות חיצון.

ואלו המשקפיים האולטימטיביות לכל מצב שבו נחוצה הגנה.

הדור הבא של טכנולוגיית משקפי שמש מקוטבות.מהונדס מחדש, באופן היסודי ביותר.

משקפי השמש המקוטבות של Kaenon אינן מוגבלות בהרבה חוקים. ולמעשה, ניתן לראות את המוצרים של מותג זה בכנסים רבים, חולף על פני אנשים מוכרים ופחות מוכרים. בכל מקרה, יש רק חוק אחד שהוא המגבלה של Kaenon לגביי משקפי השמש שלה והוא למסגר בתוך המסגרות שלה רק את העדשות האיכותיות ביותר. וחוק זה נשמר מאז יומה הראשון.

SR-91® היא עדשה המתעלה מעל הסטאנדרטים של Kaenon . SR-91 היא העדשה המקוטבת היחידה בעולם שמאופיינת בשילוב הלא מתפשר של צלילות ובהירות בחווית הראייה, הפחתת 99.9% מן האור המסנוור, משקל קל במיוחד, עמידות לפגיעות חיצון – מעל הרגיל, ועמידות לשריטות. התוצאה הייחודית היא משקפי שמש עם עדשות מקוטבות שמייצרות תפיסת עומק מדויקת, ייצוג גוונים אותנטי, ושיפור וחידוד בהגדרת הפרטים.

רק משקפי השמש עם עדשות SR-91 מאופיינות בכל התכונות שלא נכתבו, או נחוו קודם, ובנוסף, הן עדשות מקוטבות מתקנות. רק משקפי השמש של Kaenon המקוטבות יכולות להציע רמת ביצועים כזו גבוהה, וסגנון – זה משהו שאנו קוראים לו 'ביצוע דה-לוקס'  Luxury Performance™. משהו שהמשתמשים הקבועים של משקפי השמש שלנו וגם מעבדות לא תלויות שבדקו ובחנו את מוצרינו, אומרים שהוא: "לא יאומן". אבל אנחנו לא דורשים ממך להאמין לנו, בדוק זאת בעצמך, אנו מזמינים אותך לבדוק את משקפי השמש שלנו מול כל משקפי שמש אחרות הקיימות בשוק. אנחנו בטוחים שאתה בעצמך תראה ותיווכח בעליונות של משקפי שמש SR-91.


קרני UVB & UVA 

העדשות של קיינון מעניקות הגנה ומסננות 100% מפני קרני שמש מסוג  UVA & UVB

העדשות הטובות ביותר ראויות לציפוי הטוב ביותר. יצירת העדשות המושלמות ביותר לא היתה יכולה להיות מושלמת ללא יצירת הציפוי המושלם ביותר והטיפול המושלם ביותר עבורם. כל זוג משקפיים עם עדשות SR-91® מגיע עם סט הציפויים הבא. כחלק אינטגרלי מן המוצר ועל מנת לשפר ולהעצים את הביצועים וחוויה של הראייה המושלמת.

הטיפול בעדשות

ציפוי נגד השתקפויות

סופג את האור המכה על פני המשטח של העדשה. ולכן, מונע השתקפויות מעצבנות המוחזרות מן העדשה אל תוך עינייך.

ציפוי קשיח נגד שריטות

בעוד שרוב משקפי השמש ועדשותיהם, אינם עמידים מפני שריטות, זהו ציפוי קשיח ועמיד לאורך זמן רב במיוחד, הוא מהווה טיפול שמיועד להגנה נוספת על העדשות של משקפי השמש שלך מפגיעה או שריטות.

ציפוי נגד נוזלים

העדשות של משקפי השמש SR-91® שלנו מיועדות לתפקד במצבים קשים, ובכל סביבה. הטיפול המיוחד הזה מיועד להגן על עדשות המשקפיים שלך, ממים, שלג, זיעה, ולכן גם הוא עוזר למנוע כתמי מים על העדשה, מה שפוגע ביכולתך לראות צלול וברור, בתנאים שיש רטיבות מכל גורם שהוא. וכתוצאה מציפוי זה הניקוי והטיפול בעדשה הוא קל יותר.

Flash Mirror Coating  - בחלק מהעדשות ישנו ציפוי מראה

בניגוד לחברות מתחרות בשוק, אשר איכות הקיטוב יורדת כאשר העדשה קלת משקל  (Polycarbonate), או לחילופין כאשר העדשה היא זכוכית שבירה וכבדה, טכנולוגיית הקיטוב של Kaenon Polarized (חומר העדשות SR-91) מתאפיינת בשילוב נדיר של קלות מרבית, עמידות וחדות ראיה יוצאת דופן. יחד עם איכות העדשה, המבנה ההנדסי של המסגרת מעניק התאמה אינטואיטיבית לכל גולגולת, גמישות מרבית ועמידות, יחד הם יוצרים מוצר ייחודי המשלב קלות, איכות ואופנה. יתרונות אלו הביאו ליצירת משקפי ספורט מעולים לשימושם של ספורטאים ואתלטים בקנה מידה עולמי.

חומר העדשות SR-91 מהווה את היסוד לעדשות המקוטבות הטובות ביותר בעולם.

SR-91 לא עשוי מזכוכית, או מפולי קרבונט, או CR-39, אלא מחומר מהפכני בחדשנותו המיועד לעדשות מקוטבות.

SR-91 משלב את חדות הראיה המדויקת של עדשות הזכוכית הטובות ביותר עם משקל קל במיוחד. העדשה עמידה בפני זעזועים הרבה מעל תקני הבטיחות של ממשלת ארה"ב ANSI Z.87.1.

מעבדות COLTS, גוף בדיקה עצמאי, העניק לעדשות SR-91 של Kaenon Polarized את הדירוג "40". זהו הניקוד הגבוה ביותר האפשרי בתנאי הבחינה המחמירים של ANSI Z.87.1.

משקפי שמש עם עדשות SR-91®

משקפי השמש המהפכניות עם העדשות SR-91® הן פטנט רשום ייחודי, הן מקוטבות, והחומרים שמהן הן מיוצרות נוצרו מתוך יסודות של הטכנולוגיה החדישה ביותר לייצור עדשות שנמצאה. ההמצאה החדשנית של עדשות SR-91® נוצרה, מתוך החיפוש אחר עדשות שיהיו בהן היתרונות של עדשות הזכוכית, (בהירות וצלילות אופטית) ויתרון עדשות הפולקרבונט (משקל קל ועמידות גבוהה). רק משקפי השמש עם העדשות המקוטבות של Kaenon SR-91 הגיעו אל הסטנדרטים של הדרישות הביצועיות הגבוהות שלנו – והתוצאה, חווית ראייה ייחודית שהיא באמת לא ניתנת להשוואה